Aktualność z Marzec 22, 2019

Zapraszamy absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych

By |2019-08-05T11:04:20+00:00Marzec 22nd, 2019|2019r., Aktualności 2018/2019, Marzec, Zabezpieczenie|0 Comments

Ze względu na drzwi otwarte i chęć zaproszenia w mury naszej szkoły jak największej ilości nowych uczniów, klasa III TOR, wraz z Paniami: Agnieszką Kurpik i Natalią Skopińską, zdecydowała się nakręcić spot telewizyjny.

W praktyce wiele filmów powstaje z zupełnie prostych pomysłów, lecz zanim wejdzie na ekrany, przechodzi przez długi, żmudny i skomplikowany proces twórczy. W naszym przypadku każdemu wydawało się, że był scenarzystą, producentem, reżyserem, aktorem, pracownikiem technicznym i dystrybutorem… W końcu, ile głów, tyle pomysłów. Prawdziwa produkcja filmu jest bardzo kosztowna, zatrudnia się masę pracowników, a czas jej powstawania jest znacznie dłuższy. Ze względu na to, że postawiliśmy na własne, zdobyte w szkole, doświadczenia i umiejętności, spot prezentuje się zdumiewająco.

My, uczniowie, którzy włożyliśmy w niego swoje zaangażowanie, serca i pracę, mamy nadzieję, że będzie  wykorzystywany przez następne lata podczas promocji szkoły.

Chcielibyśmy też podziękować firmie FotoWaza za pomoc przy montażu filmu.

 

Facebook