2021
- Maciej Padula, Karol Więckowiak, Kajetan Grabara ˗ zespołowo laureaci polskiej edycji konkursu Intel AI4Youth ˗ sztuczna inteligencja dla młodzieży
- Konrad Ceglarski ˗ udział w półfinale międzynarodowego konkursu programowania Pix Programming Challenge Poland
- Maciej Padula ˗ udział w półfinale międzynarodowego konkursu programowania Pix Programming Challenge Poland
- Kacper Skrzypek, Mateusz Gruszkiewicz, Wiktor Łakomy ˗ drużynowo IV miejsce w województwie w CyberSkiller Challenge Poland
2016
- Maciej Jurga-wyróżnienie w IV Międzypowiatowym Przedmaturalnym Konkursie Matematycznym „MatGóra” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
2015
- Maciej Jurga ˗ I miejsce w XV Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania
- Maciej Jurga ˗ awans do finału międzyszkolnego konkursu Matematyka w zastosowaniach
- Maciej Jurga ˗ awans do finału III Międzypowiatowego Przedmaturalnego Konkursu Matematycznego MatGóra dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
2014
- Piotr Fabiańczyk ˗ udział w finale II Międzypowiatowego Przedmaturalnego Konkursu Matematycznego MatGóra dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
2013
- Maciej Jurga ˗ I miejsce w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży organizowanych w ramach projektu Matematyka Innego Wymiaru
- Maciej Jankowski ˗ II miejsce w XIII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania
2012
- Szymon Michalewicz ˗ I miejsce w XII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania
- Michał Michalski ˗ III miejsce w XII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania
2011
- Mateusz Dopierała ˗ I miejsce w XI Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego
- Maciej Jankowski ˗ II miejsce w XI Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania
- Arkadiusz Górecki ˗ II miejsce w zawodach walk robotów (robot AjTam) w Otwartym Turnieju eSportu i Robotyki Amatorskiej Leś-Tech 2011 we Wronkach
2010
- Adam Marcinkowski ˗ I miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ
- Mateusz Dopierała ˗ II miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ
- Arkadiusz Kasperski ˗ I miejsce w X Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego.
- Mateusz Dopierała ˗ II miejsce w X Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego
- Radosław Markiewicz ˗ III miejsce w X Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania
- Mateusz Błażejowicz ˗ III miejsce w X Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania
2009
- Arkadiusz Kasperski ˗ I miejsce w IX Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego.
- Michał Cejza ˗ II miejsce w IX Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania
- Mateusz Syc ˗ II miejsce w IX Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego
- Paweł Wasiek ˗ II miejsce w IX Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego
2008
- Mateusz Dopierała ˗ II miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ
- Arkadiusz Kasperski ˗ I miejsce w VIII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego
2004
- Krzysztof Przybylski, Mateusz Mocek ˗ awans do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Naukowej Cyberindeks WSKiZ w Poznaniu
2002
- Radosław Włoczewski, Tomasz Patelka ˗ I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Naukowej Cyberindeks WSKiZ w Poznaniu
2000
- Tomasz Kajdanowicz ˗ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej GRAFKOM
- Tomasz Kajdanowicz ˗ wyróżnienie w finale Konkursu Internet dla Szkół Osobliwości mojej miejscowości
- Łukasz Kośmider ˗ I miejsce w VIII Leszczyńskim Konkursie Informatycznym
1999
- Marcin Szuster ˗ II miejsce w III Ogólnopolskich Zawodach Matematycznych Średnich Szkół Technicznych MT i GM
1998
- Tomasz Kwapis ˗ I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej GRAFKOM
1981
- Roman Furmanowski ˗ I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Matematycznych dla Uczniów Szkół Średnich
2020
- Krystyna Wojciechowska ˗ II miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Najoryginalniejszy afisz teatralny do przedstawienia „Balladyna” wg Juliusza Słowackiego
2019
- Mikołaj Jakubowski ˗ Grand Prix w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Koło Polskiego Związku Filatelistów w Lesznie na projekt karty pocztowej z okazji 100. rocznicy powrotu Leszna do Polski; kartę wydała Poczta Polska S.A. w ilości 500 sztuk
2017
- Marta Bressa ˗ I miejsce w konkursie na stworzenie spotu reklamowego Bądź EKO, działaj EKO zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
- Adrian Olejnik ˗ wyróżnienie w konkursie Bądź EKO, działaj EKO zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
2016
- Karina Hoffmann ˗ II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrűck
- Karina Hoffmann ˗ II miejsce w półfinale II Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego poświęconego poezji i prozie opartej na wspomnieniach byłych więźniarek KL Ravensbrűck
2007
- Dawid Chwastyniak ˗ II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Ortograficznym w Lesznie
2003
- Bartosz Steuer ˗ wyróżnienie w konkursie Błogosławiona Urszula Ledóchowska ˗ wychowawczyni, wolontariuszka, patronka, święta. Jakie wartości przekazywała współczesnym?
- Bartosz Kmieciak ˗ wyróżnienie w konkursie Leszczyńskie ślady w literaturze
- Marek Krakowiak ˗ wyróżnienie w konkursie publicystycznym Rok 2003 ˗ wybieram przyszłość zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
2002
- Michał Kaczmarek, Wojciech Białasik, Karol Majchrzak, Bartosz Juszczak, Tomasz Małyniak ˗ wyróżnienie w Regionalnych Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Artystycznej
2001
- I miejsce drużynowo w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Złoty Semafor w Poznaniu
- Paweł Gościniak ˗ II miejsce w kategorii poezji śpiewanej w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Złoty Semafor w Poznaniu
- Krzysztof Sznycer ˗ III miejsce w kategorii poezji śpiewanej w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Złoty Semafor w Poznaniu
- Radosław Włoczewski ˗ I miejsce w konkursie literackim Leszczyńskie ślady w literaturze
- Tomasz Kajdanowicz ˗ III miejsce w etapie powiatowym Wielkopolskiego Konkursu Nasza Europa
- Robert Bajer ˗ wyróżnienie w VII Regionalnym Konkursie Poetyckim o tematyce ekologicznej EKO 2001 za wiersz O krecie i chłopie
- Marek Biedak ˗ wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Literackim Mój rok 2001 ˗ nadzieje, rozczarowania, spełnienia
- Tomasz Kajdanowicz ˗ wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Literackim Mój rok 2001 ˗ nadzieje, rozczarowania, spełnienia
- Norbert Kozłowski ˗ wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Literackim Mój rok 2001 ˗ nadzieje, rozczarowania, spełnienia
- Krzysztof Sosiński ˗ III miejsce w regionalnym konkursie Sceny z życia Wielkopolan widziane oczyma adeptów sztuki dziennikarskiej
- Damian Wojsiak ˗ wyróżnienie w regionalnym konkursie Sceny z życia Wielkopolan widziane oczyma adeptów sztuki dziennikarskiej
2000
- Tomasz Kajdanowicz ˗ wyróżnienie I stopnia w kategorii recytacji w IX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Złoty Semafor w Poznaniu
- Radosław Włoczewski ˗ wyróżnienie w konkursie literackim Leszczyńskie ślady w literaturze
- Krzysztof Sosiński ˗ III miejsce w konkursie Cudze chwalicie, swego nie znacie. Powstanie wielkopolskie
1995
- Marta Adamska ˗ II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Rodzina
1987
- Piotr Skibski ˗ najlepszy dowódca drużyny IV Przeglądu Piosenki Marszowej i Estradowej w Lesznie
1986
- I miejsce w III Konkursie Piosenki Marszowej i Estradowej w Lesznie
1985
- Paweł Mikołajczyk, Maciej Jankowiak, Ireneusz Doliński, Rafał Gzyl ˗ II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Sejmie
1980
- Alicja Bartkowiak ˗ awans do eliminacji wojewódzkich XIX Konkursu Piosenki Radzieckiej
- 2020 – Kacper Skrzypek
- 2019 – Kacper Skrzypek
- 2018 – Patryk Łuczak
- 2017 – Gracjan Giezek
- 2015 – Maciej Jurga
- 2014 – Maciej Jurga
- 2013 – Adrianna Sroczyńska
- 2012 – Anita Białek
- 2011 – Marek Strzelec
- 2010 – Jaromir Płonka
- 2009 – Krzysztof Sosiński
- 2008 – Krzysztof Sosiński
- 2007 – Łukasz Smugowski
- 2006 – Marcin Tajchert
- 2005 – Bartosz Kmieciak, Adrian Skorupiński
- 2004 – Przemysław Matuszak, Marcin Tajchert, Michał Kowalski, Adrian Skorupiński
- 2003 – Bartosz Urban
- 2002 – Tomasz Kajdanowicz
- 2001 – Tomasz Kajdanowicz
- 2000 – Łukasz Nowak, Marcin Szuter
- 1999 – Tomasz Kajdanowicz, Jarosław Kozłowski
- 1998 – Marcin Szuster
2022
- II miejsce w drużynowych biegach przełajowych chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
2021
- Łukasz Pelec ˗ II miejsce w pływaniu chłopców (styl motylkowy) w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- Michał Wajda ˗ II miejsce w biegach przełajowych chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- II miejsce w siatkówce plażowej chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- Jakub Jakubiak ˗ III miejsce w pływaniu chłopców (styl dowolny) w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- III miejsce w pływaniu drużynowym chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- III miejsce w siatkówce plażowej dziewcząt w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
2019
- I miejsce wśród leszczyńskich placówek oświatowych w Ogólnopolskim Konkursie Rowerowa Stolica Polski
2018
- Karol Dworacki ˗ II miejsce w biegu na 1500 m w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- II miejsce w piłce ręcznej chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
2017
- I miejsce reprezentacji w tenisie stołowym chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- II miejsce w siatkówce chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- III miejsce w siatkówce chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- II miejsce w drużynowych biegach przełajowych chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
2016
- I miejsce w Turnieju Drużynowym Tenisa Stołowego Chłopców
- IV miejsce drużyny w tenisie stołowym w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
- Artur Papież- II miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- Nikodem Maćkowski- I miejsce w tenisie stołowym w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Leszna
2015
- I miejsce w piłce halowej chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych
- II miejsce w tenisie stołowym mężczyzn w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- Marcin Waściński-III miejsce w biegu na 100 metrów w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
>2014
- I miejsce tenisie stołowym chłopców w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Leszna
- II miejsce w siatkówce chłopców w Leszczyńskiej Lidze Szkół Ponadgimnazjalnych
2013
- III miejsce w Turnieju Siatkówki Chłopców dla Szkół Ponadgimnazjalnych
- III miejsce w II Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora ZSOŚ
2012
- III miejsce w Mistrzostwach Leszna w Siatkówce Chłopców
- III miejsce w Mistrzostwach Leszna w Koszykówce Chłopców
2012
- II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej we Włoszakowicach
2011
- I miejsce w Leszczyńskiej Lidze Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej
- I miejsce w turnieju Siatkarskie Pożegnanie Roku
- Marcin Kowalski, Mateusz Błażejowicz – II miejsce w rozgrywkach miejskich dla Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej
- Krystian Retkowski – II miejsce w Drużynowych Zawodach Szachowych dla Szkół Ponadgimnazjalnych
- III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej dla Szkół Technicznych o Puchar Dyrektora ZSET
- III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta OSP w Śmiglu
- III miejsce w Turnieju Siatkarskim o Puchar Burmistrza Śmigla
- III miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki w Pogorzeli
2010
- III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej
- III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej dla Szkół Technicznych Miasta Leszna o Puchar Dyrektora ZSET
- III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej
- III miejsce w turnieju Siatkarskie Pożegnanie Roku
2009
- I miejsce w Międzyszkolnej Wschowskiej Lidze Siatkówki
- I miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej
- Kamil Przedwolski- I miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- Jakub Walkowiak – II miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- Sebastian Fabijańczyk – II miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- Tomasz Sworowski – III miejsce w biegu na 200 m w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- III miejsce w piłce siatkowej w Turnieju Mikołajkowym w Pogorzeli
- III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej dla Szkół Technicznych Miasta Leszna o Puchar Dyrektora ZSET
2008
- III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej
2007
- Karol Kajoch – III miejsce w biegu na 400 m w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- Marek Raburski – III miejsce w biegu na 800 m w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
- III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej
2005
- Szymon Szczepaniak – I miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
2004
- Marek Wojciechowski najlepszym bramkarzem Mistrzostw Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej
- Szymon Szczepaniak – I miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego Licealiada
- III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej
2002
- I miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
- II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym – rejon Leszno
2001/2002
- II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada w piłce ręcznej chłopców
- II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada w piłce koszykowej chłopców
2001
- Rafał Śliwiński – I miejsce w zawodach kręglarskich o nagrodę Dyrektora Centrum Edukacji i Pracy OHP w Lesznie
- Arkadiusz Przybylski – I miejsce w Indywidualnych Rozgrywkach w Tenisie Stołowym Mistrzostw Miasta Leszna
- I miejsce w turnieju piłki ręcznej uczniów szkół zawodowych o nagrodę Dyrektora Centrum Edukacji i Pracy OHP w Lesznie
- II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
- Zbysław Kędziora – II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Leszna w Pływaniu
- III miejsce w drużynowych zawodach kręglarskich o nagrodę Dyrektora Centrum Edukacji i Pracy OHP w Lesznie
2000
- Mateusz Mueller, Arkadiusz Przybylski – III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Kolejowych, Transportowych, Morskich i Żeglugi Śródlądowej w tenisie stołowym w grze podwójnej chłopców
- III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Kolejowych, Transportowych, Morskich i Żeglugi Śródlądowej w tenisie stołowym w klasyfikacji zespołowej chłopców
- I miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej
- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w tenisie stołowym
- Zbysław Kędziora – II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych Miasta Leszna w Pływaniu
- Katarzyna Janowicz – III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych Miasta Leszna w Pływaniu
- Maciej Glapiak – III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych Miasta Leszna w Pływaniu
- Arkadiusz Przybylski – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym
1999
- Maciej Glapiak – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu
1998
- Mateusz Mueller – II miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Leszna
- Agnieszka Staniewska – II miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Leszna
- Mateusz Mueller – III miejsce w tenisie stołowym w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
- Łukasz Złotkowski – III miejsce w biegu na 1500 m w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
- Mateusz Mueller – III miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Polski Szkół MT i GM w Zbąszynku
1997
- Maciej Glapiak – II miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu
- Bartłomiej Obroślak – III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu
1996
- III miejsce w piłce nożnej w eliminacjach do Halowych Mistrzostw Polski Szkół Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej
- III miejsce w piłce nożnej w rozgrywkach o Mistrzostwo Leszna
1994
- Konrad Ostropolski – III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu
1992
- Grzegorz Toś – III miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Lekkiej Atletyce w Białogardzie
1990
- II miejsce w województwie w konkursie Sport dla każdego
1989
- Karol Gawroński – I miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych
- II miejsce drużynowo w szachach w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
- III miejsce w piłce koszykowej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
1988
- III miejsce w piłce koszykowej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
- III miejsce w województwie w konkursie Sport dla każdego
1987
- II miejsce w piłce nożnej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
1986
- I miejsce w piłce nożnej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
- I miejsce w województwie w konkursie Sport dla każdego
- Maciej Krauze – III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Kolejowych w Lekkiej Atletyce w Częstochowie
1985
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych 10x 1500 m chłopców
1984
- Wiesław Prozorowski – I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Biegach na Orientację
- I miejsce w piłce nożnej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
- Krzysztof Bresiński- II miejsce w biegu na 2000 m w Wojewódzkich Biegach Przełajowych
- drużynowe mistrzostwo Europy Kolejarzy w Regensburgu (RFN); w składzie reprezentacji Polski – Wiesław Piskorek i Karol Skorupka
1983
- I miejsce w piłce nożnej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
1978
- Barbara Kunze – II miejsce w Wojewódzkich Biegach Narodowych na dystansie 2000 m
- Janina Tomczak – III miejsce w Wojewódzkich Biegach Narodowych na dystansie 1500 m
2023
- Martyna Banaszak i Patrycja Lewandowska – I miejsce w ogólnopolskim konkursie Zostań Ekonomistą organizowanym przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.
- Martyna Banaszak – III miejsce w XIV edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
- Jonatan Kopaczyński – wyróżnienie w XIV edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
- Martyna Banaszak – wyróżnienie w XVII Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej na szczeblu wojewódzkim
- Martyna Banaszak – II miejsce w XVII Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej na szczeblu powiatowym
- Wiktoria Tobółka – V miejsce w XVII Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej na szczeblu powiatowym
2022
- Brązowa Szkoła 2022 ˗ w rankingu Perspektyw wśród techników: 36. miejsce w Wielkopolsce, 3. w Lesznie, 444. w Polsce, 1. miejsce w rankingu maturalnym w Lesznie, 68. w rankingu maturalnym Polsce
- Martyna Banaszak, Patrycja Lewandowska I miejsce na szczeblu wojewódzkim VI edycji konkursu Będę Biznesmenem – BeBi organizowanym przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu
- Martyna Banaszak i Mateusz Mendelewski – laureaci ogólnopolskiego Konkursu na Młodzieżową Inicjatywę Roku
- Bogumiła Krysztofiak – 1 miejsce w etapie wojewódzkim w III Wielkopolskim Konkursie Świadomego Obywatelstwa #glosdecyduje w kategorii spot/film
2020
- Jarosław Kurt ˗ I miejsce w kategorii praktycznej XI edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
- Maciej Manel ˗ I miejsce w kategorii teoretycznej XI edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
- Kacper Skrzypek ˗ II miejsce w kategorii teoretycznej XI edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
- Maksymilian Tomowiak ˗ II miejsce w kategorii teoretycznej XI edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
- Mikołaj Szymanowski ˗ III miejsce w kategorii teoretycznej XI edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
2019
- Brązowa Szkoła 2019. W rankingu Perspektyw wśród techników: 39. miejsce w Wielkopolsce, 3. w Lesznie, 484. w Polsce, 1. miejsce w rankingu maturalnym w Lesznie, 199. w rankingu maturalnym w Polsce
- Tomasz Robaszewski ˗ I miejsce w etapie powiatowym XV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej
- Jakub Sierpowski ˗ III miejsce w X edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
- Kacper Skrzypek ˗ III miejsce w X edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
- Jarosław Kurt ˗ wyróżnienie w X edycji konkursu Pomysł na biznes organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
2018
-
Tomasz Robaszewski – III miejsce w etapie powiatowym XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej
2017
- Tomasz Robaszewski – I miejsce w etapie powiatowym XIII Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej
- Brązowa tarcza. W rankingu „Perspektyw” wśród techników: XVIII miejsce w Wielkopolsce, II miejsce w Lesznie, CCXXIV (224) miejsce w Polsce, I miejsce w rankingu maturalnym w Lesznie, CLVI (156) miejsce w rankingu maturalnym Polsce
- Krystian Zakrzewski – I miejsce w VIII edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
- Tomasz Robaszewski – wyróżnienie w VIII edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu
2016
- Mateusz Kuźniak- I miejsce w VII edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.
2015
- Złota tarcza. W rankingu „Perspektyw” wśród techników: IX miejsce w Wielkopolsce, LXXXII (82) miejsce w Polsce i L (50) miejsce w rankingu maturalnym Polsce
- Mateusz Tomaszewski- II miejsce w VI edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.
- Mateusz Kuźniak- wyróżnienie w VI edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.
2014
- Jakub Mroziński ˗ finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, nagrodzony indeksem na wyższe uczelnie w Polsce i zwolnieniem z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe
- Tomasz Donaj ˗ udział w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości
- Karolina Siemiączko, Patrycja Bieńczak, Oliwia Smitkowska, Joanna Śliwa, Oliwia Tamborska ˗ awans zespołu do finału VII edycji ogólnopolskiego programu Mam Haka na Raka
2013
- Maciej Jankowski- I miejsce w IV edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.
2012
- 241 miejsce w Polsce w ogólnopolskim rankingu szkół „Rzeczpospolitej” i „Perspektyw”
2010
- Tomasz Antolik, Jakub Krupowies, Filip Wojczak – wyróżnienie na etapie wojewódzkim w projekcie Wielkopolska Gra. Generator Rozwoju Aktywności.
2002
- Bartosz Urban, Michał Stecki, Arkadiusz Przybylski – I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego
2001
- Tomasz Kajdanowicz – III miejsce w etapie powiatowym Wielkopolskiego Konkursu Nasza Europa
1999
- Krzysztof Berus – I miejsce w konkursie krajoznawczym w II Rajdzie Szlakiem Zielonych Semaforów
1997
- II miejsce drużynowo w II Ogólnopolskim Rajdzie Ziemi Sądeckiej
1989
- Józef Adamski – I miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie O lepsze wyniki nauczania i wychowania młodzieży
1987
- Stanisław Nędza, Waldemar Stamm – II miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie O lepsze wyniki nauczania i wychowania młodzieży
- Cezary Jaworski, Sławomir Żak, Mariusz Stachowski – II miejsce w etapie rejonowym konkursu Wiedza umacnia przyjaźń
1986
- Michał Cichowlas, Mariusz Stachowski, Sławomir Żak – II miejsce w etapie rejonowym konkursu Wiedza umacnia przyjaźń
1985
- Alina Mądra, Aurelia Śleboda, Ireneusz Doliński – I miejsce w etapie okręgowym konkursu Wiedza umacnia przyjaźń i II miejsce w etapie ogólnopolskim
- Paweł Mikołajczyk, Maciej Jankowiak, Ireneusz Doliński, Rafał Gzyl – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Sejmie
1980
- I miejsce drużyny w Ogólnopolskim Zlocie Bieszczadników
- Grzegorz Żebrowski – I miejsce w konkursie indywidualnym Ogólnopolskiego Zlotu Bieszczadników
- III miejsce drużynowo w VIII Ogólnopolskim Konkursie O lepsze wyniki nauczania i wychowania młodzieży
1979
- Szczep Harcerski im. majora Hubala – Zasłużony Bieszczadom
- 2021 – Marcin Nowak
- 2019 – Piotr Świątek
- 2016 – Maciej Jurga
- 2013 – Jakub Stephan
- 2012 – Mariusz Kiciński, Szymon Michalewicz,
- 2011 – Mateusz Dopierała, Jaromir Płonka, Paweł Wasiek
- 2008 – Dagmara Kanarczuk
- 2007 – Marcin Tajchert
- 2006 – Bartosz Kmieciak
- 2005 – Ariel Giera
- 2003 – Tomasz Kajdanowicz
- 2023 – Izel Przewoźna
- 2022 – Kacper Skrzypek
- 2021 – Kacper Skrzypek
- 2020 – Kacper Skrzypek
- 2019 – Arkadiusz Biały
- 2018 – Dominik Jankowski
- 2017 – Mikołaj Plackowski
- 2016 – Dominik Jankowski
- 2015 – Dominik Jankowski
- 2014 – Sandra Marszał
- 2013 – Miłosz Koralewski
- 2012 – Jędrzej Matecki
- 2011 – Marcin Oleś
- 2010 – Marek Strzelec
- 2009 – Dawid Chwastyniak
- 2008 – Dawid Chwastyniak
- 2007 – Marta Stankowiak