Aktualność z Listopad 25, 2016

Wizyta w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

By |2016-12-19T00:16:34+00:00Listopad 25th, 2016|2016r., Aktualności 2016/2017, Listopad|0 Comments

25 listopada 2016 r. delegacja przedstawicieli władz samorządowych i zespołów szkół z Leszna w składzie: zastępca prezydenta miasta Leszna – Piotr Jóźwiak, radny Rady Miejskiej – Jarosław Zielonka, naczelnik Wydziału Edukacji – Lucjan Rosiak, dyrektor Zespołu Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych – Janina Piotrowiak, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. 55 Poznańskiego Pułku Piechoty – Renata Perek, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego – Irena Szynkarek, zastępca dyrektora ZSE – Izabela Brzęczek została przyjęta przez władze Wojskowej Akademii Technicznej.

Celem wizyty było podpisanie porozumienia o współpracy, w praktyce oznaczającego objęcie patronatem naukowym młodzieży, także uczniów naszej szkoły. Szkoły będą propagowały wśród uczniów ofertę studiów w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Dzięki tej umowie uczniowie będą mogli brać udział w zajęciach pokazowych, konkursach i imprezach o charakterze popularno-naukowym, sportowo-rekreacyjnych i turystycznych oraz w spotkaniach kulturalno-historycznych.

Delegacja Gości z Leszna w drugiej części wizyty zwiedziła Laboratoria: Broni Palnej oraz Kompatybilności Elektromagnetycznej.

Czytaj także: http://www.wat.edu.pl/?p=8370

 

Facebook