Aktualność z Luty 21, 2019

Walentynki w naszej szkole

By |2019-02-21T20:27:23+00:00Luty 21st, 2019|2019r., Aktualności 2018/2019, Luty, Zabezpieczenie|0 Comments

14 lutego jest powszechnie znany jako walentynki. To czas okazywania sobie uczuć, inaczej dzień zakochanych. Z tej okazji w naszej szkole, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, działała  poczta walentynkowa. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego roznosili kartki walentynkowe z życzeniami, miłymi słowami lub wierszykami, które wykonali i wymyślili uczniowie. Każdy obecny tego dnia w szkole dostał skierowaną do niego, anonimową kartkę. Walentynki można było również „zaadresować”, czyli skierować do konkretnej osoby.
Niekwestionowaną atrakcją była fotobudka, która przyciągnęła do siebie wielu uczniów oraz nauczycieli i wykonała ponad 100 zdjęć. Była to idealna okazja do tego, aby utrwalić atmosferę panującą w szkole. W galerii pierwsze dowody jej działania, na pewno nie ostatnie.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję i życzymy ogromu miłości, nie tylko w dniu zakochanych.

Facebook