Uczennice naszej szkoły w roli nauczycielek w SP nr 9 w Lesznie

Uczennice naszej szkoły w roli nauczycielek w SP nr 9 w Lesznie

By |2024-05-31T12:09:13+00:0030 maja, 2024|Aktualności 2023/2024, Zabezpieczenie|0 komentarzy

Zuzanna Opaska i Maria Kawczyńska z kl. 3 TR realizowały zajęcia czytelnicze w kl. 3c Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie. Przeczytały dzieciom część książki „Małe Licho i tajemnica niebożątka” autorstwa Marty Kisiel. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali przygód bohaterów, następnie wykonali prace plastyczne przedstawiające ich własne wyobrażenia o postawie Małego Licha. W międzyczasie wywiązała się żywa dyskusja na temat przedstawionej publikacji oraz czytelnictwa. Wynikało z niej, iż dzieci chętnie czytają, nie tylko lektury.
Dziękujemy bardzo wychowawczyni kl.3c za zaproszenie, Paniom bibliotekarkom z SP 9 za współpracę, dzieciom za aktywność podczas zajęć czytelniczych oraz wykonanie wspaniałych prac plastycznych, a Marysi i Zuzi, z niewątpliwym darem nauczania, za poprowadzenie lekcji.

Przejdź do góry