Aktualność z Marzec 19, 2017

Tomasz Robaszewski laureatem konkursu wiedzy konsumenckiej

By |2017-03-19T14:32:49+00:00Marzec 19th, 2017|2017r., Aktualności 2016/2017, Konkursy, Marzec|0 Comments

15 marca 2017 roku okazał dniem szczęśliwym dla Tomasza Robaszewskiego z klasy I TI 1. Został on laureatem etapu powiatowego XIII Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Technicznych w Lesznie.

Zwycięzca został uhonorowany dyplomem okolicznościowym oraz nagrodą rzeczową ufundowaną przez prezydenta Miasta Leszna oraz zakwalifikował  się do udziału w konkursie wojewódzkim, który odbędzie się 5 kwietnia 2017 roku w Poznaniu.

Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów, którzy musieli wykazać się znajomością przepisów prawa konsumenckiego. Pozostałym reprezentantom nie udało się zdobyć atrakcyjnych nagród rzeczowych i dyplomów, ale zainteresowanie uczniów konkursem świadczy o tym, że prawa konsumentów nie są im obce, co w przyszłości pozwoli propagować wiedzę konsumencką.

Tomkowi gratulujemy zajęcia I miejsca i życzymy zwycięstwa w XIII Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej.

Opiekunem grupy była p. Maria Lajszner.

 

Facebook