Aktualność z Czerwiec 13, 2019

To już jest koniec !

By |2019-08-05T11:04:19+00:00Czerwiec 13th, 2019|2019r., Aktualności 2018/2019, Kwiecień, Zabezpieczenie|0 Comments

 

30 kwietnia 2019 roku na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych. Wzięli w nim udział uczniowie, nauczyciele, wychowawcy klas czwartych: pani Blanka Florczak-Witke, panowie: Michał Sikorski, Marek Senftleben i Jakub Skorupińki, dyrekcja szkoły oraz rodzice tegorocznych abiturientów.

Podczas uroczystości podziękowano uczniom za ich pracę na rzecz szkoły, podsumowano cztery lata pracy oraz przyznano wyróżnienia. Tytuł „Nieprzeciętnego Ucznia” otrzymał Piotr Świątek z klasy IV TI2, wyróżnienie wicedyrektora szkoły przyznano Adrianowi Sworowskiemu z tej samej klasy, natomiast wyróżnienie Samorządu Uczniowskiego trafiło do Marty Kaczmarek z klasy IV TOR. Nagrody odbierali też uczniowie z najlepszymi wynikami, za działalność sportową, pracę w Klubie Młodego Technika oraz udział w konkursach. Laureatem tegorocznej edycji Mistrza Klawiatury ZSET został Krzysztof Prałat z klasy IV TET.

Oprawę muzyczną zapewnił zespół szkolny TABORET pod kierunkiem pana Adama Koniecznego.

Uroczystość zakończono wręczeniem pamiątkowego tableau, które zawisło już na pierwszym piętrze.

Facebook