Sukces Martyny Banaszak w konkursie „Stąd Jestem”

Sukces Martyny Banaszak w konkursie „Stąd Jestem”

By |2023-11-18T12:43:35+00:0018 listopada, 2023|Aktualności 2023/2024, Zabezpieczenie|0 komentarzy

Bohaterowie to nie tylko osoby, o których uczymy się z podręczników czy postacie z bajek. Można ich także odnaleźć wśród najbliższych, w swojej rodzinie. Udowodniła to Martyna Banaszak, uczennica klasy 4TR, zajmując 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie “Stąd Jestem!”, którego organizatorem jest Fundacja Instytut Stanisława Staszica. Przedmiotem konkursu był esej lub film poświęcony inspirującej, ciekawej postaci z rodziny. Martyna zdecydowała się na formę literacką. Bohaterami pracy zostali jej dziadkowie, bowiem nie trzeba nosić peleryny, aby przekazywać dobro drugiej osobie. Opiekę merytoryczną nad pracą konkursową sprawowała Pani Agnieszka Kurpik. Jest to wyjątkowe osiągnięcie zarówno dla Martyny, jak i dla naszej szkoły, której jest reprezentantką.

Przejdź do góry