Aktualność z Styczeń 8, 2020

Studniówka – informacja dot. ochrony danych osobowych

By |2020-01-10T08:25:42+00:00Styczeń 8th, 2020|Aktualności 2019/2020, Zabezpieczenie|0 Comments

Informujemy, iż w związku z uroczystością szkolną – studniówką w Zespole Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie przetwarzane są Państwa dane oraz upubliczniony zostaje Państwa wizerunek.

Wydarzenie szkolne – studniówka jest wydarzeniem publicznym, udział w niej jest dobrowolny i jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzania danych i upublicznianie wizerunku w trakcie trwania wydarzenia, jak i po ich zakończeniu.

Z uwagi na zainteresowanie problematyką związaną z ochroną danych osobowych, informujemy, iż dane osobowe, a także wizerunek zostaje umieszczony w relacjach z wydarzeń: na stronie internetowej, Facebooku placówki, a także w materiałach promujących działania placówki. Pełna klauzula informacyjna znajduje się na stronie www szkoły.

Facebook