Aktualność z Styczeń 19, 2018

Studniówka 2018

By |2018-01-19T20:07:02+00:00Styczeń 19th, 2018|2018r., Aktualności 2017/2018, Styczeń|0 Comments

12 stycznia w sali Metalplast odbyła się studniówka klas czwartych. Tradycyjnie rozpoczęła się ona uroczystym polonezem, który zainicjowali wychowawcy klas czwartych.

Prowadzący część oficjalną: Julia Radoń z klasy IV TOR oraz Mateusz Kuźniak z klasy IV TI1, w imieniu wszystkich uczniów, dziękowali wychowawcom, dyrekcji i rodzicom. Oficjalnego otwarcia zabawy dokonała pani dyrektor Janina Piotrowiak, życząc uczestnikom, by chwila trwała. W części nieoficjalnej nie zabrakło pysznego tortu i pląsów przy muzyce zespołu PLAY. Na parkiecie bawiło się 130 osób. Ku uciesze wszystkich obecnych, na scenie wystąpili też gościnnie  panowie: Piotr Łakomski oraz Wojciech Białasik, którzy wykonali kilka kultowych utworów. Klasa IV TOR  i IV TI1 zaprezentowały filmy dokumentujące życie swoich klas, przywołując wiele zabawnych zdarzeń. Dużą popularnością cieszyła się ścianka, przy której wszyscy goście chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia.

To bardzo udany wieczór i trudno było się na końcu rozstać. Mamy nadzieję, że dzięki zdjęciom i filmom, te miłe chwile będą żywe długo.

Facebook