Aktualność z Czerwiec 12, 2017

Pani Ewa Spławska-Łakoma wśród najlepszych egzaminatorów ECDL w roku 2017

By |2017-06-12T18:41:00+00:00Czerwiec 12th, 2017|2017r., Aktualności 2016/2017, Czerwiec|0 Comments

„ECDL jest obecnie używany w ponad 100 krajach na całym świecie i jest dostępny w ponad 40 językach. 15 milionów osób skorzystało z ECDL w ciągu ostatnich 20 lat.”

 

Za zaangażowanie i wkład pracy Pani Ewa Spławska-Łakoma, jako jedna z 13 osób, została wyróżniona tytułem najlepszego egzaminatora ECDL.

Podczas konferencji zorganizowanej na Malcie w dniach 18-19 maja 2017 r. z okazji 20-lecia Fundacji ECDL Polskie Biuro ECDL otrzymało nagrodę Best Practice Awards 2017 za projekt ECDL Digcomp Profile. Projektowi „Klasa z ECDL” przyznano wyróżnienie.

Nasza szkoła brała udział w konkursie w kategorii Edukacja, jako implementacja programu w szkole ponadgimnazjalnej. Autorski program nauczania z informatyki w klasach pierwszych, sprawozdanie z działań w I semestrze oraz zgłoszenie do konkursu zostały przetłumaczone na język angielski. Dokumenty przesłano do Ogólnopolskiego Koordynatora ECDL w Warszawie, a następnie do Fundacji ECDL w Dublinie. Po weryfikacji trafiły do broszury nominowanych w tym roku do nagrody BPA na Światowym Forum ECDL.

Nasz skromny udział został zauważony. Opiekun przedsięwzięcia i egzaminator ECDL Ewa Spławska-Łakoma została jednym z 13 najlepszych egzaminatorów ECDL. Uzasadnieniem wyróżnienia jest zaangażowanie i wkład pracy. Statuetkę z rąk OK ECDL Jacka Pulwarskiego odebrała podczas Światowych Dni Społeczeństwa Informatycznego 26 maja 2017r.

Serdecznie gratulujemy.

Facebook