Aktualność z Październik 29, 2019

mLegitymacja w ZSET

By |2019-10-29T12:49:34+00:00Październik 29th, 2019|Aktualności 2019/2020, Zabezpieczenie|0 Comments

Informujemy, że w naszej szkole, jako jednej z pierwszych w Polsce, można „wyrabiać” elektroniczne mLegitymacje uczniowskie w wersji mobilnej na telefon komórkowy.

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem naszej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Aby otrzymać mLegitymację, wypełnij formularz na mlegitymacja.zset.leszno.pl. Po prawidłowym wysłaniu danych wydrukuj wniosek i zanieś go do sekretariatu wraz z papierową legitymacją dla sprawdzenia poprawności danych. Uczniowie niepełnoletni muszą przekazać wniosek do podpisania rodzicom.

mLegitymację uruchomisz, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły. O gotowości odbioru będziesz poinformowany za pomocą maila podanego w formularzu.

Facebook