Aktualność z Listopad 14, 2019

Krew dla Staszka

By |2019-11-22T20:38:05+00:00Listopad 14th, 2019|Aktualności 2019/2020, Zabezpieczenie|0 Comments

5 listopada 2019 roku miała miejsce w naszej szkole kolejna akcja honorowego krwiodawstwa. Lista chętnych do oddania tego bezcennego leku błyskawiczne zapełniła się nazwiskami uczniów, nauczycieli i absolwentów ZSET. Edycja była wyjątkowa z racji adresata, któremu przekazaliśmy krew. Hasło Staszek Maćkowiak obudziło naszą solidarność i chęć niesienia pomocy koledze, który czeka na operację. Zbiórka spotkała się z tak pozytywnym odzewem, że nie wszyscy chętni zostali przyjęci, ale już teraz informujemy, że czynimy starania, by w oparciu o krwiobus zorganizować kolejną zbiórkę już w niedalekiej przyszłości.
Zebraliśmy ponad 20 litrów tego bezcennego płynu, a wszystko w bardzo budującej atmosferze, że możemy realnie pomoc Staszkowi i innym potrzebującym. Szczególne podziękowania należą się osobom, które właśnie tego dnia rozpoczęły swoją przygodę z krwiodawstwem, dając doskonały przykład wszystkim niezdecydowanym.
Chętni do kolejnej edycji mogą się zgłaszać do koordynatora krwiodawstwa w ZSET – pana Wojciecha Białasika.

Facebook