Aktualność z Grudzień 16, 2017

KOLEJNY SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

By |2017-12-18T17:09:57+00:00Grudzień 16th, 2017|2017r., Aktualności 2017/2018, Grudzień|0 Comments

12 grudnia bieżącego roku uczniowie ZSET mieli okazję uczestniczyć w uroczystej gali rozdania nagród w konkursie: „Bądź EKO, działaj EKO!”, który został zorganizowany przez URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W POZNANIU. Celem Konkursu była edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody oraz zwracanie uwagi na zagrożenia dla wspólnych dóbr występujących w otaczającym nas świecie. Konkurs odbywał się w kilku kategoriach, między innymi ponadgimnazjalnej, w której pod opieką pani mgr Agnieszki Kurpik uczniowie stworzyli spoty reklamowe na temat powstawania smogu i jego szkodliwości dla zdrowia.
I MIEJSCE w konkursie zajęła uczennica klasy 4TOR MARTA BRESSA, a wyróżnienie otrzymał, również uczeń klasy 4TOR, ADRIAN OLEJNIK.

Facebook