Aktualność z Grudzień 23, 2017

English Christmas Songs & Deutsche Weihnachtslieder

By |2018-01-10T11:25:59+00:00Grudzień 23rd, 2017|2017r., Aktualności 2017/2018, Grudzień|0 Comments

22 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyła się III edycja Konkursu Angielskich i Niemieckich Piosenek Świątecznych „English Christmas Songs & Deutsche Weihnachtslieder”. Organizatorki, pani J. Lajszner i pani  J. Walkowiak,  przeprowadziły losowanie piosenek dla  poszczególnych klas i poprosiły o przygotowanie występów według opracowanego regulaminu. Cieszy fakt, że uczniowie lubią i chcą śpiewać, a świadczy o tym to, że w konkursie wzięły udział prawie wszystkie klasy. Podobnie jak w latach ubiegłych, uczestnicy świetnie wywiązali się z zadania, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój nadchodzących świąt. Na scenie najlepiej zaprezentowała  się klasa III TOR z piosenką angielską  „Walking in the winter wonderland” oraz klasa I TI 2 w utworze niemieckim „ Hier kommt der Weihnachtsmann” . W tym roku gościnnie zagrał też szkolny zespół muzyczny a poza konkursem wystąpiła cała klasa IV TI1 z popularnym utworem „Miłość w Zakopanem”, rozbawiając całą widownię.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym wykonawcom dziękujemy za udział i zapraszamy do zabawy w przyszłym roku!

Facebook