Aktualność z Grudzień 8, 2019

By pięknie pisać…

By |2019-12-08T18:28:44+00:00Grudzień 8th, 2019|Aktualności 2019/2020, Zabezpieczenie|0 Comments

29 listopada 2019 r. pani Ewa Malinowska przeprowadziła w naszej szkole warsztaty z kaligrafii. Uczniowie i nauczyciele wysłuchali krótkiego wykładu na temat historii kaligrafii, a następnie pod okiem naszego gościa mieli okazję poćwiczyć piękne pisanie. To dziś zanikająca umiejętność. Tym bardziej cieszy fakt, że tylu uczniów i nauczycieli było zainteresowanych udziałem w zajęciach. W warsztatach wzięło udział 28 uczniów i 4 nauczycieli.

Podczas warsztatów ogłoszono konkurs kaligraficzny. Wszystkich, którzy lubią piękne i estetyczne pismo, serdecznie zapraszamy do udziału. Regulamin oraz tekst do wykaligrafowania dostępne są w sekretariacie, w bibliotece (u pani Anny Roszak) i u pani Anny Maćkowiak (nauczycielki języka polskiego). Gotowe prace należy dostarczyć do 10 stycznia. Na laureatów czekają nagrody!

Facebook