Nauczyciel  Pełnione funkcje, nauczany przedmiot
1. Robert Syc
  • dyrektor
  • moduły informatyczne
  • informatyka
2. Maja Markiewicz
  • wicedyrektor ZSET
  • język polski
3. Wojciech Białasik
  • kierownik kształcenia praktycznego
  • moduły informatyczne
4. Hanna Balcerowiak
  • język polski
5. Barbara Banach
  • edukacja dla bezpieczeństwa
6. Agata Barszewska
  • wychowanie fizyczne
7. Karolina Bogusz
  • język angielski
8. Agnieszka Bora
  • geografia
  • matematyka
  • świetlica
9. Konrad Cukras
  • informatyka
  • moduły informatyczne
10. Joanna Czekała
  • język angielski
11. Blanka Florczak-Witke
  • język niemiecki
  • moduły ekonomiczne
12. Piotr Gościniak
  • wiedza o społeczeństwie
  • historia
  • historia i społeczeńśtwo
13. Artur Grobecki
  • wiedza o społeczeństwie
  • historia
  • historia i społeczeńśtwo
14. Przemysław Grobelny
  • moduły informatyczne
15. ks. Rafał Gromadecki
  • religia
16. Cezary Główka
  • matematyka
  • moduły w TOR
17. Alina Kalitka
  • język polski
  • moduły w TOR
18. Iwona Klimek
  • chemia
19. Adam Konieczny
  • przedmioty zawodowe elektroniczne
  • moduły teleinformatyczne
  • informatyka
20. Agnieszka Kurpik
  • język polski
  • moduły w TOR
21. Dąbrówka Kurpisz
  • moduły w TOR
22. Joanna Lajszner
  • język niemiecki
  • świetlica
23. Maria Lajszner
  • podstawy przedsiębiorczości
  • moduły ekonomiczne
24. Liwia Lurc-Pawłot
  • język niemiecki
  • biblioteka
25. Piotr Łakomski
  • wychowanie fizyczne
  • moduły BHP
26. Anna Maćkowiak
  • język polski
  • wychowanie do życia w rodzinie
27. Hanna Majdanik
  • przedmioty zawodowe elektroniczne
  • moduły teleinformatyczne
28. Wojciech Marek
  • przedmioty zawodowe elektroniczne
29. Magdalena Martynów
  • matematyka
30. Mirosław Matuszewski
  • historia
  • wiedza o społeczeństwie
  • historia i społeczeństwo
  • moduły w TOR
31. Szymon Michalewicz
  • moduły informatyczne
  • informatyka
32. Jędrzej Moryson
  • religia
33. Wiesław Mrozek
  • moduły informatyczne
  • moduły teleinformatyczne
  • informatyka
34. Marlena Nawrocka
  • moduły informatyczne
  • moduły teleinformatyczne
35. Maria Osięgłowska
  • język angielski
36. Ilona Osińska
  • język niemiecki
37. Monika Pindel
  • język angielski
38. Janina Piotrowiak
  • wiedza o kulturze
  • biblioteka
39. Jerzy Radojewski
  • wychowanie fizyczne
40. Anna Roszak
  • biblioteka
41. Ilona Roś
  • język niemiecki
42. Wioletta Rozynek
  • język angielski
43. Marek Senftleben
  • moduły informatyczne
44. Michał Sikorski
  • moduły informatyczne
  • moduły BHP
45. Jakub Skorupiński
  • wychowanie fizyczne
46. Sławomir Skrzypczak
  • matematyka
  • informatyka
  • moduły informatyczne
47. Ewa Spławska-Łakoma
  • moduły w TOR
  • informatyka
48. Natalia Skopińska
  • moduły w TOR
49. Iwona Stachowiak
  • język niemiecki
50. Małgorzata Streubel
  • język niemiecki
51. Jolanta Szumna
  • podstawy przedsiębiorczości
  • moduły ekonomiczne
52. Dorota Tarka
  • biologia
53. Barbara Tarka-Powęska
  • pedagog
54. Namysław Tatarynowicz
  • fizyka
  • informatyka
  • moduły informatyczne
55. Marcin Triebs
  • moduły informatyczne
56. Joanna Walkowiak
  • język angielski
57. Paweł Włódarczak
  • przedmioty zawodowe elektroniczne
58. Sylwia Wolnik
  • język angielski
59. Bogumiła Wujczak
  • moduły ekonomiczne
60. Andrzej Zygmanowski
  • moduły w TOR