13 stycznia 2017 roku uczniowie klas czwartych bawili się na studniówce, która rozpoczęła nieubłagalny wyścig z czasem. Była to już 34 studniówka w historii naszej szkoły. Przesłanie „Podążaj za marzeniami…” do czwartoklasistów skierowała Pani dyrektor Janina Piotrowiak.

Na tegorocznym balu studniówkowym w sali bankietowej „Metalplast” bawiło się ponad 150 osób, wśród których było 73 przyszłych maturzystów. Wielkim wyzwaniem okazał rozpoczynający uroczystość polonez. Dostojnymi świadkami tej części byli Rodzice, którym bardzo dziękujemy za przybycie i powierzone nam zaufanie. Tanecznemu wyzwaniu stawiło czoło ponad 30 par. O tym przekonały się przede wszystkim osoby towarzyszące, ale efekt był imponujący. Brawo. Możecie być z siebie dumni. Duże wrażenie zrobił również przygotowany na tę okazję pokaz walca. Jak zwykle były podziękowania dla rodziców, dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły, były kwiaty oraz chwile wzruszenia. Potem… już tylko bardzo wesoło. Dużą popularnością cieszyła się także fotościanka zaaranżowana przez uczniów klasy TOR. Staraliśmy się nie myśleć o tym, że za 111 dni matura. Parkiet tętnił życiem w rytm muzyki do samego końca, do ostatniego utworu.

Cieszy fakt, że wśród zaproszonych gości byli absolwenci naszej szkoły. Do nich też należał obsługujący studniówkę  DJ Szymon, pod adresem którego, z ust uczestników zabawy, padło mnóstwo pozytywnych opinii.

Wszystkim czwartoklasistom życzymy spowolnienia czasu oraz sukcesów na maturze. Wierzymy, że może być tylko dobrze.