Kolejny sukces Martyny Banaszak

Kolejny sukces Martyny Banaszak

By |2024-06-02T16:11:59+00:002 czerwca, 2024|Aktualności 2023/2024, Zabezpieczenie|0 komentarzy

Potrzeba zrównoważonego rozwoju to coś, o czym słyszymy coraz częściej. Działalność człowieka znacznie wpływa na ekosystem, a uświadomienie tego społeczeństwu to pierwszy krok na drodze do zatrzymania procesu niszczenia środowiska.
To, jak ważna jest owa świadomość, udowodniła w swojej pracy pt. „Fast Fashion i Pustynia Atakama – jak zmienić naszą świadomość i nawyki?” Martyna Banaszak, uczennica klasy 4TR, zdobywając wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Młodzi dla Planety”.
Ideą konkursu, organizowanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, jest zaangażowanie uczniów szkół średnich w projekty ekologiczne oraz propagowanie idei zrównoważonego rozwoju.
Nasza uczennica wybrała formę prezentacji multimedialnej, w której zawarła informacje na temat szkodliwości „szybkiej mody”. Opiekę merytoryczną nad pracą sprawowała Pani Jolanta Szumna.
Serdecznie gratulujemy.

Przejdź do góry