Aktualność z Luty 26, 2018

Gala konkursu „Pomysł na biznes”

By |2018-02-28T21:12:36+00:00Luty 26th, 2018|2018r., Aktualności 2017/2018, Luty|0 Comments

9 lutego 2018 roku w sali konferencyjnej Leszczyńskiego Centrum Biznesu odbyła się gala podsumowująca IX edycję konkursu „Pomysł na biznes” ogłoszonego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości i upowszechnianie postaw przedsiębiorczych.

Do konkursu w kategorii teoretycznej wpłynęły 4 biznesplany przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie. IX edycja okazała się dla naszych uczniów mniej szczęśliwa od poprzednich, ale czas poświęcony na przygotowanie biznesplanów do konkursu na pewno przyczyni się do sukcesów w przyszłym biznesie.

Uczestnikom konkursu życzymy, aby to ich pomysł na biznes przedstawiony w pracy konkursowej mógł być realizowany z sukcesem w prowadzonej działalności gospodarczej.

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w następnej edycji „Pomysłu na biznes”.

Opiekunem uczniów była pani Maria Lajszner, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych

Facebook