2016

  • Maciej Jurga-wyróżnienie w IV Międzypowiatowym Przedmaturalnym Konkursie Matematycznym „MatGóra” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

2015

  • Maciej Jurga – I miejsce w XV Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania
  • Maciej Jurga- awans do finału międzyszkolnego konkursu „Matematyka w zastosowaniach”.
  • Maciej Jurga- awans do finału III Międzypowiatowego Przedmaturalnego Konkursu Matematycznego „MatGóra” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

2014

  • Piotr Fabiańczyk- udział w finale II Międzypowiatowego Przedmaturalnego Konkursu Matematycznego „MatGóra” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

2013

  • Maciej Jurga-I miejsce w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski dzieci i Młodzieży organizowanych w ramach projektu Matematyka Innego Wymiaru.
  • Maciej Jankowski- II miejsce w XIII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania.

2012

  • Szymon Michalewicz – I miejsce w XII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania.
  • Michał Michalski – III miejsce w XII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania.

2011

  • Mateusz Dopierała – I miejsce w XI Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego.
  • Maciej Jankowski – II miejsce w XI Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania.
  • Arkadiusz Górecki – II miejsce w zawodach walk robotów (robot AjTam) w Otwartym Turnieju eSportu i Robotyki Amatorskiej Leś-Tech 2011 we Wronkach

2010

  • Adam Marcinkowski – I miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ
  • Mateusz Dopierała – II miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ
  • Arkadiusz Kasperski – I miejsce w X Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego.
  • Mateusz Dopierała – II miejsce w X Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego.
  • Radosław Markiewicz – III miejsce w X Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania.
  • Mateusz Błażejowicz – III miejsce w X Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania.

2009 

  • Arkadiusz Kasperski – I miejsce w IX Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego.
  • Michał Cejza – II miejsce w IX Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania.
  • Mateusz Syc – II miejsce w IX Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego.
  • Paweł Wasiek – II miejsce w IX Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego.

2008

  • Arkadiusz Kasperski – I miejsce w VIII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego.
  • Mateusz Dopierała – II miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ

2004

  • Krzysztof Przybylski, Mateusz Mocek – awans do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Naukowej Cyberindeks WSKiZ w Poznaniu

2002

  • Radosław Włoczewski, Tomasz Patelka – I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Naukowej Cyberindeks WSKiZ w Poznaniu

2000

  • Łukasz Kośmider – I miejsce w VIII Leszczyńskim Konkursie Informatycznym
  • Tomasz Kajdanowicz – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej GRAFKOM
  • Dawid Poloch – wyróżnienie w finale Konkursu Internet dla Szkół Osobliwości mojej miejscowości
  • Tomasz Kajdanowicz – wyróżnienie w finale Konkursu Internet dla Szkół Osobliwości mojej miejscowości

1999

  • Marcin Szuster – II miejsce w III Ogólnopolskich Zawodach Matematycznych Średnich Szkół Technicznych MT i GM

1998

  • Tomasz Kwapis – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej GRAFKOM

1981

  • Roman Furmanowski – I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Matematycznych dla Uczniów Szkół Średnich

2007

  • Dawid Chwastyniak – II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Ortograficznym w Lesznie

2003 

  • Bartosz Steuer- wyróżnienie w konkursie Błogosławiona Urszula Ledóchowska- wychowawczyni, wolontariuszka, patronka, święta. Jakie wartości przekazywała współczesnym?
  • Bartosz Kmieciak – wyróżnienie w  konkursie Leszczyńskie ślady w literaturze
  • Marek Krakowiak – wyróżnienie w konkursie publicystycznym  Rok 2003- wybieram przyszłość zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu

2002

  • Michał Kaczmarek, Wojciech Białasik, Karol Majchrzak, Bartosz Juszczak, Tomasz Małyniak – wyróżnienie w Regionalnych Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Artystycznej
  • Leszczyńskie ślady w literaturze

2001

  • I miejsce drużynowo w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Złoty Semafor w Poznaniu.
  • Paweł Gościniak – II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Złoty Semafor w Poznaniu.
  • Krzysztof Sznycer – III miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Złoty Semafor w Poznaniu.
  • Radosław Włoczewski – I miejsce w  konkursie literackim Leszczyńskie ślady w literaturze
  • Robert Bajer – wyróżnienie w VII Regionalnym Konkursie Poetyckim o tematyce ekologicznej EKO 2001 za wiersz O krecie i chłopie
  • Marek Biedak, Tomasz Kajdanowicz, Norbert Kozłowski – wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Literackim Mój rok 2001- 2009
  • Krzysztof Sosiński – III miejsce w regionalnym konkursie Sceny z życia Wielkopolan widziane oczyma adeptów sztuki dziennikarskiej.
  • Damian Wojsiak – wyróżnienie w regionalnym konkursie Sceny z życia Wielkopolan widziane oczyma adeptów sztuki dziennikarskiej.

2000

  • Tomasz Kajdanowicz – wyróżnienie I stopnia w kategorii recytacji w IX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Złoty Semafor w Poznaniu
  • Radosław Włoczewski – wyróżnienie w konkursie literackim 2008
  • Krzysztof Sosiński – III miejsce w konkursie Cudze chwalicie, swego nie znacie. Powstanie wielkopolskie

1995

  • Marta Adamska – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Rodzina

1987

  • Piotr Skibski najlepszym dowódcą drużyny IV Przeglądu Piosenki Marszowej i Estradowej w Lesznie

1986

  • I miejsce w III Konkursie Piosenki Marszowej i Estradowej w Lesznie

1985

  • Paweł Mikołajczyk, Maciej Jankowiak, Ireneusz Doliński, Rafał Gzyl – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Sejmie

1980

  • Alicja Bartkowiak – awans do eliminacji wojewódzkich XIX Konkursu Piosenki Radzieckiej

  • 2017 – Gracjan Giezek
  • 2015 – Maciej Jurga
  • 2014 – Maciej Jurga
  • 2013 – Adrianna Sroczyńska
  • 2012 – Anita Białek
  • 2011 – Marek Strzelec
  • 2010 – Jaromir Płonka
  • 2009 –  Krzysztof Sosiński
  • 2008 –  Krzysztof Sosiński
  • 2007 –  Łukasz Smugowski
  • 2006 –  Marcin Tajchert
  • 2005 –  Bartosz Kmieciak, Adrian Skorupiński
  • 2004 – Przemysław Matuszak, Marcin Tajchert, Michał Kowalski, Adrian Skorupiński
  • 2003 – Bartosz Urban
  • 2002 – Tomasz Kajdanowicz
  • 2001 – Tomasz Kajdanowicz
  • 2000 – Łukasz Nowak, Marcin Szuter
  • 1999 – Tomasz Kajdanowicz, Jarosław Kozłowski
  • 1998 – Marcin Szuster

2017

  • III miejsce w siatkówce chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada

2016

  • I miejsce w Turnieju Drużynowym Tenisa Stołowego Chłopców
  • IV miejsce drużyny w tenisie stołowym w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • Artur Papież- II miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
  • Nikodem Maćkowski- I miejsce w tenisie stołowym w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Leszna

2015

  • I miejsce w piłce halowej chłopców w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych
  • II miejsce w tenisie stołowym mężczyzn w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
  • Marcin Waściński-III miejsce w biegu na 100 metrów w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada

2014

  • I miejsce tenisie stołowym chłopców w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Leszna
  • II miejsce w siatkówce chłopców w Leszczyńskiej Lidze Szkół Ponadgimnazjalnych

2013

  • III miejsce w Turnieju Siatkówki Chłopców dla Szkół Ponadgimnazjalnych
  • III miejsce w II Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora ZSOŚ

2012

  • III miejsce w Mistrzostwach Leszna w Siatkówce Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Leszna w Koszykówce Chłopców

2012

  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej we Włoszakowicach

2011

  • I miejsce w Leszczyńskiej Lidze Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej
  • I miejsce w turnieju Siatkarskie Pożegnanie Roku
  • Marcin Kowalski, Mateusz Błażejowicz – II miejsce w rozgrywkach miejskich dla Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej
  • Krystian Retkowski – II miejsce w Drużynowych Zawodach Szachowych dla Szkół Ponadgimnazjalnych
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej dla Szkół Technicznych o Puchar Dyrektora ZSET
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta OSP w Śmiglu
  • III miejsce w Turnieju Siatkarskim o Puchar Burmistrza Śmigla
  • III miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki w Pogorzeli

2010

  • III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej dla Szkół Technicznych Miasta Leszna o Puchar Dyrektora ZSET
  • III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej
  • III miejsce w turnieju Siatkarskie Pożegnanie Roku

2009

  •  I miejsce w Międzyszkolnej Wschowskiej Lidze Siatkówki
  • I miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej
  • Kamil Przedwolski- I miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
  • Jakub Walkowiak – II miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
  • Sebastian Fabijańczyk – II miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
  • Tomasz Sworowski – III miejsce w biegu na 200 m w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
  • III miejsce w piłce siatkowej w Turnieju Mikołajkowym w Pogorzeli
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej dla Szkół Technicznych Miasta Leszna o Puchar Dyrektora ZSET

2008

  • III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej

2007

  • Karol Kajoch – III miejsce w biegu na 400 m w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
  • Marek Raburski – III miejsce w biegu na 800 m w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada
  • III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej

2005

  • Szymon Szczepaniak – I miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada

2004

  • Marek Wojciechowski najlepszym bramkarzem Mistrzostw Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej
  • Szymon Szczepaniak – I miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego Licealiada
  • III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej

2002

  • I miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
  • II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym – rejon Leszno

2001/2002

  • II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Leszna Licealiada w piłce koszykowej chłopców

2001

  • Rafał Śliwiński – I miejsce w zawodach kręglarskich o nagrodę Dyrektora Centrum Edukacji i Pracy OHP w Lesznie
  • Arkadiusz Przybylski – I miejsce w Indywidualnych Rozgrywkach w Tenisie Stołowym Mistrzostw Miasta Leszna
  • I miejsce w turnieju piłki ręcznej uczniów szkół zawodowych o nagrodę Dyrektora Centrum Edukacji i Pracy OHP w Lesznie
  • II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Zbysław Kędziora – II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Leszna w Pływaniu
  • III miejsce w drużynowych zawodach kręglarskich o nagrodę Dyrektora Centrum Edukacji i Pracy OHP w Lesznie

2000

  • Mateusz Mueller, Arkadiusz Przybylski – III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Kolejowych, Transportowych, Morskich i Żeglugi Śródlądowej w tenisie stołowym w grze podwójnej chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Kolejowych, Transportowych, Morskich i Żeglugi Śródlądowej w tenisie stołowym w klasyfikacji zespołowej chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej
  • II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w tenisie stołowym
  • Zbysław Kędziora – II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych Miasta Leszna w Pływaniu
  • Katarzyna Janowicz – III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych Miasta Leszna w Pływaniu
  • Maciej Glapiak – III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych Miasta Leszna w Pływaniu
  • Arkadiusz Przybylski – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie  stołowym

1999

  • Maciej Glapiak – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu

1998

  • Mateusz Mueller – II miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Leszna
  • Agnieszka Staniewska – II miejsce w tenisie stołowym w  Mistrzostwach Leszna
  • Mateusz Mueller – III miejsce w tenisie stołowym w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • Łukasz Złotkowski – III miejsce w biegu na 1500 m w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • Mateusz Mueller – III miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Polski Szkół MT i GM w Zbąszynku

1997

  • Maciej Glapiak – II miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu
  • Bartłomiej Obroślak – III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu

1996

  • III miejsce w piłce nożnej w eliminacjach do Halowych Mistrzostw Polski Szkół Ministerstwa  Transportu i Gospodarki Morskiej
  • III miejsce w piłce nożnej w rozgrywkach o Mistrzostwo Leszna

1994

  • Konrad Ostropolski – III miejsce w Mistrzostwach Leszna Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu

1992

  • Grzegorz Toś – III miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Lekkiej Atletyce w Białogardzie

1990

  • II miejsce w województwie w konkursie Sport dla każdego

1989

  • Karol Gawroński – I miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • II miejsce drużynowo w szachach w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce w piłce koszykowej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

1988

  • III miejsce w piłce koszykowej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce w województwie w konkursie Sport dla każdego

1987

  • II miejsce w piłce nożnej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

1986

  • I miejsce w piłce nożnej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce w województwie w konkursie Sport dla każdego
  • Maciej Krauze – III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Kolejowych w Lekkiej Atletyce w Częstochowie

1985

  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych 10x 1500 m chłopców

1984

  • Wiesław Prozorowski – I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Biegach na Orientację
  • I miejsce w piłce nożnej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • Krzysztof Bresiński- II miejsce w biegu na 2000 m w Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • drużynowe mistrzostwo Europy Kolejarzy w Regensburgu (RFN); w składzie reprezentacji Polski – Wiesław Piskorek i Karol Skorupka

1983

  • I miejsce w piłce nożnej w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

1978

  • Barbara Kunze – II miejsce w Wojewódzkich Biegach Narodowych na dystansie 2000 m
  • Janina Tomczak – III miejsce w Wojewódzkich Biegach Narodowych na dystansie 1500 m

2017

  • Tomasz Robaszewski – I miejsce w etapie powiatowym XIII Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej
  • Brązowa tarcza. W rankingu „Perspektyw” wśród techników: XVIII miejsce w Wielkopolsce, II miejsce w Lesznie, CCXXIV (224) miejsce w Polsce, I miejsce w rankingu maturalnym w Lesznie, CLVI (156) miejsce w rankingu maturalnym Polsce

2016

  • Mateusz Kuźniak- I miejsce w VII edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.

2015

  • Złota tarcza. W rankingu „Perspektyw” wśród techników: IX miejsce w Wielkopolsce, LXXXII (82) miejsce w Polsce i L (50) miejsce w rankingu maturalnym Polsce
  • Mateusz Tomaszewski- II miejsce w VI edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.
  • Mateusz Kuźniak- wyróżnienie w VI edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.

2014

  • Karolina Siemiączko, Patrycja Bieńczak, Oliwia Smitkowska, Joanna Śliwa, Oliwia Tamborska- awans do finału 7 edycji ogólnopolskiego programu „Mam Haka na Raka”.

2013

  • Maciej Jankowski- I miejsce w IV edycji konkursu „Pomysł na biznes” organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.

2012

  • 241 miejsce w Polsce w ogólnopolskim rankingu szkół „Rzeczpospolitej” i „Perspektyw”

2010

  • Tomasz Antolik, Jakub Krupowies, Filip Wojczak – wyróżnienie na etapie wojewódzkim w projekcie Wielkopolska Gra. Generator Rozwoju Aktywności.

2002

  • Bartosz Urban, Michał Stecki, Arkadiusz Przybylski – I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego

2001

  • Tomasz Kajdanowicz – III miejsce w etapie powiatowym Wielkopolskiego Konkursu Nasza Europa

1999

  • Krzysztof Berus – I miejsce w konkursie krajoznawczym w II Rajdzie Szlakiem Zielonych Semaforów

1997

  • II miejsce drużynowo w II Ogólnopolskim Rajdzie Ziemi Sądeckiej

1989

  • Józef Adamski – I miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie O lepsze wyniki nauczania i wychowania młodzieży

1987

  • Stanisław Nędza, Waldemar Stamm – II miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie O lepsze wyniki nauczania i wychowania młodzieży
  • Cezary Jaworski, Sławomir Żak, Mariusz Stachowski – II miejsce w etapie rejonowym konkursu Wiedza umacnia przyjaźń

1986

  • Michał Cichowlas, Mariusz Stachowski, Sławomir Żak – II miejsce w etapie rejonowym konkursu Wiedza umacnia przyjaźń

1985

  • Alina Mądra, Aurelia Śleboda, Ireneusz Doliński – I miejsce w etapie okręgowym konkursu Wiedza umacnia przyjaźń i II miejsce w etapie ogólnopolskim
  • Paweł Mikołajczyk, Maciej Jankowiak, Ireneusz Doliński, Rafał Gzyl – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Sejmie

1980

  • I miejsce drużyny w Ogólnopolskim Zlocie Bieszczadników
  • Grzegorz Żebrowski – I miejsce w konkursie indywidualnym Ogólnopolskiego Zlotu Bieszczadników
  • III miejsce drużynowo w VIII Ogólnopolskim Konkursie O lepsze wyniki nauczania i wychowania młodzieży

1979

  • Szczep Harcerski im. majora Hubala –  Zasłużony Bieszczadom

  • 2016 – Maciej Jurga
  • 2013 – Jakub Stephan
  • 2012 – Mariusz Kiciński, Szymon Michalewicz,
  • 2011 – Mateusz Dopierała, Jaromir Płonka, Paweł Wasiek
  • 2008 – Dagmara Kanarczuk
  • 2007 – Marcin Tajchert
  • 2006 – Bartosz Kmieciak
  • 2005 – Ariel Giera
  • 2003 – Tomasz Kajdanowicz

  • 2017 – Mikołaj Plackowski
  • 2016 – Dominik Jankowski
  • 2015 – Dominik Jankowski
  • 2014 – Sandra Marszał
  • 2013 – Miłosz Koralewski
  • 2012 – Jędrzej Matecki
  • 2011 – Marcin Oleś
  • 2010 – Marek Strzelec
  • 2009 – Dawid Chwastyniak
  • 2008 – Dawid Chwastyniak
  • 2007 – Marta Stankowiak